Stephan Elst

Stephan Elst: ‘Ik wil opkomen voor die jongeren die in onze gemeente nog wel wat te wensen hebben’

De kandidatenlijst van GroenLinks voor de gemeenteraadsverkiezingen staat vol politiek talent. In een korte serie stellen we ze voor. Deze keer: Stephan Elst, nummer 8 op de lijst.

Wie ben je?

“Ik ben Stephan Elst. Ik ben opgegroeid in Badhoevedorp en woon nu sinds enige jaren in Hoofddorp. De afgelopen jaren heb ik me ingezet voor verschillende organisaties in de Haarlemmermeer. Veel van deze organisaties richten zich op jongeren binnen de gemeente.”

Waarom heb je je verkiesbaar gesteld?

“De afgelopen jaren ben ik meer en meer betrokken geraakt bij de activiteiten van GroenLinks. Een logische stap om me ook verkiesbaar te stellen. Vooral om op te komen voor die jongeren die in onze gemeente nog wel wat te wensen hebben. Wat te denken van een goed openbaar vervoer, een schone lucht en sportfaciliteiten in de verschillende kernen? Om maar een paar zaken te noemen.

Voor zowel jong als oud moet de Haarlemmermeer een mooie plek zijn om te werken, studeren, uitgaan, recreëren, kortom: een mooie plek om te leven.”